Wczytuję dane...

Ledowe

Żarówka ledowa

Kwestie oświetlenia są istotnym elementem naszej rzeczywistości. Chcąc czy nie, żyjemy w strefie klimatycznej charakteryzującej się zmianami długości dni, co przekłada się na konieczność spędzania czasu przy sztucznym oświetleniu. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy naturalne światło znika po godzinie 16.00, trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez wsparcia sztucznego oświetlenia. Odpowiedni jego dobór poprawia komfort życia, sprawia że jesteśmy bardziej efektywni i mniej się męczymy, gdy zaś czytamy, działamy kojąco na nasze oczy.

Trwałość i środowisko naturalne

Technologia LED w ciągu raptem kilkunastu lat zrewolucjonizowała rynek oświetlenia. Dzisiaj żarówka ledowa jest najlepszą alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła, a dzięki licznym zaletom ich popularność stale wzrasta. Przede wszystkim tego typu oświetlenie generuje niższe zużycie energii, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd, a także przyczynia się do ochrony środowiska. Dostępne u nas oświetlenie posiada trwałość powyżej 15  tysięcy godzin, czyli około 15 lat. To ponad siedmiokrotnie więcej niż przy użyciu tradycyjnej technologii. Żarówki ledowe cechują się wysoką trwałością, a za sprawą na intensywnego światła o przyjaznej dla oka barwie, sprawdzą się w każdych warunkach. Posiadamy różne modele żarówek, między innymi: żarówka ledowa Kanlux, żarówka ledowa Tomi czy żarówka ledowa Oro.

Różne możliwości

W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki dostosowane do najpopularniejszych mocowań i gwintów w lampach stosowanych w naszym kraju. Proponujemy źródła światła w różnych kształtach takich jak: klasyczna bańka, kulka, świeczka, reflektory różnych wielkości i mocy czy tuba. Ceniąc różnorodność naszych klientów stawiamy na szeroką paletę rozwiązań kolorystycznych – od barw ciepłych, przez neutralne, aż do zimnych. Posiadamy też sterownik RGB, dzięki któremu  istnieje możliwość uzyskania dowolnej barwy światła.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem są także niekonwencjonalne zastosowania oświetlenia Ledowego. W swojej ofercie posiadamy między innymi:

  • Skoff taśma LED – to rozwiązanie nadające niezwykły klimat w każdym pomieszczeniu: kuchni, salonie czy sypialni.
  • Listwa led podszafkowa – to urządzenie służące do podświetlania blatów roboczych w kuchni, szafek czy witryn.
  • Żarówka ledowa dekoracyjna – różnych kształtów i kolorów.
  • Pasek ledowy
  • Moduł LED do Plafonów.

Wygoda i bezpieczeństwo

Jeśli jesteś zainteresowany naszą bogatą ofertą, w trosce o Twoją wygodę, proponujemy możliwość zakupu produktów bez wychodzenia z domu! Posiadając dostęp do Internetu i komputera możesz zamówić dowolny model oświetlenia, a my zajmiemy się jego zapakowaniem i dostawą. Serdecznie zapraszamy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów