Wczytuję dane...

Styczniki

Produkty wysokiej jakości od sprawdzonego dealera

W tej kategorii znajdziesz styczniki. Jest to ważna część wyposażenia rozdzielnicy. Wszystkie produkty, które są dostępne w ofercie, zostały starannie wyselekcjonowane przez specjalistów z firmy Eltech- Poz. Jesteśmy zespołem profesjonalistów funkcjonujących na rynku od 1999 roku. Lata doświadczeń pozwalają nam na stałe poszerzanie swoich kontaktów i sprowadzanie produktów od najlepszych producentów. 

Styczniki. Funkcjonalne i trwałe produkty

Artykuły dostępne w naszej ofercie pochodzą od wytwórców, którzy wykorzystują materiały wysokiej jakości oraz najnowsze technologie. Należą do nich, na przykład Hager i F&F. Styczniki cechują się dużą trwałością mechaniczną oraz dużą częstotliwością łączeń. Element ma małe gabaryty i niewielką masę. Działa przy tym bardzo pewnie. Poszczególne części jego budowy to m.in.: izolacyjna podstawa, nieruchomy rdzeń, cewka oraz zwora nieruchoma elektromagnesu. 

Zastosowanie produktu

Styczniki mają duże możliwości łączeniowe, na przykład w obciążeniach pojemnościowych i indukcyjnych. Można do nich także podłączyć dodatkowe komponenty jak: styki pomocnicze lub wyzwalacze czasowe. Między innymi dlatego często są stosowane do załączania, na przykład obwodów silnikowych, urządzeń modułowych i wentylatorów. 

Wybrane styczniki dostępne w ofercie

W kategorii dotyczącej styczników znajdziesz produkty wysokiej jakości o różnych wymiarach oraz zastosowaniu. Nasza firma Eltech- Poz stawia na wytrzymałość i stabilność działania produktów z oferty, dlatego masz pewność, że wybierasz artykuły najlepsze w swojej kategorii. W naszej ofercie znajdziesz produkty takie jak:

  • - przekaźnik bistabilny EPN510 1Z 230V. Może być używany do sterowania obwodami maksymalnie do 16A. Posiada opcje centralnego włączenia i wyłączenia.
  • - przekaźnik PCS-506 wielofunkcyjny. Służy do sterowania czasowego w układach automatyki przemysłowej i domowej.
  • - stycznik ESC427 25A 230V 2R+2Z. Może być wykorzystywany do sterowania obwodami oświetleniowymi, ogrzewania oraz wentylacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów