Wczytuję dane...

Wyłączniki główne

Wyłączniki główne Noark – bezpieczne instalacje elektryczne

Dostępne w naszym sklepie wyłączniki główne Noark to gwarancja pełnego bezpieczeństwa i funkcjonalności. Urządzenia te stanowią jeden z podstawowych elementów przełączających i odcinających, umożliwiając bezpieczne użytkowanie podłączonych do sieci maszyn i urządzeń, czy też przeprowadzanie niezbędnych prac konserwacyjnych bez obaw przed porażeniem prądem.

Nasi Klienci znajdą w bogatej ofercie różnego rodzaju wyłączniki główne Noark, m.in. przełączniki i rozłączniki. Przełączniki izolacyjne pozwalają na bezpieczne przełączanie różnego typu obwodów, a dostępne modele rozłączników umożliwiają zabezpieczenie wielu rodzajów aplikacji, w tym przemysłowych. 

Bezpieczniki Hager o wielu zastosowaniach 

W ofercie posiadamy też spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa bezpieczniki Hager, w tym przełączniki i rozłączniki izolacyjne do rozłączania wszystkich typów obwodów elektrycznych. Zapewniamy także dostęp do innych niezbędnych akcesoriów, takich jak mechanizm blokujący na kłódkę, dzięki któremu minimalizuje się ryzyko nieuprawnionego otwarcia lub zamknięcia rozłącznika. 

Bezpieczniki Hager

Konserwacja instalacji elektrycznych wymaga pewności, że na przewodach nie znajduje się śmiertelny potencjał elektryczny. Pewności tej nie daje wyłączanie zwyczajnego bezpiecznika nadprądowego, który służy jedynie do ochrony przed nadmiernym poborem prądu oraz zwarciami. Dlatego na początku każdej instalacji, w jej rozdzielnicy głównej, powinny znajdować się rozłączniki izolacyjne. Ich rolą jest nie tylko odcięcie elektryczności od całego obiektu, ale również stworzenie na tyle dużej przerwy na stykach, by nawet śladowy potencjał nie miał szans przedostać się dalej na instalację.
Nasz sklep oferuje produkty znanych firm, takich jak HAGER oraz krajowy ETI-POLAM. Urządzenia objęte są głównie 2-letnim okresem gwarancyjnym. Można je zastosować zarówno do instalacji jednofazowej, która pracuje przy napięciu 230 V, jak również trójfazowej, pracującej przy napięciach: fazowym 230 V oraz międzyfazowym 400 V. W tym drugim przypadku odpowiednim wyborem są też rozłączniki modułowe, które za jednym razem tworzą przerwę izolacyjną na wszystkich trzech fazach, oraz ewentualnie także na przewodzie neutralnym. Daje nam to całkowite i pewne odseparowanie od sieci energetycznej.

Dodatkowe funkcje rozdzielnicy

Wyposażenie rozdzielnic elektrycznych można rozszerzyć jeszcze o kilka elementów. Oprócz urządzeń takich jak wyłączniki główne, domostwa lub przedsiębiorstwa wyposażone w agregat prądotwórczy, powinny być wyposażone w specjalny przełącznik sieć-agregat. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć powyższy też produkt, wykonany przez firmę HAGER. Jego podłączenie jest bardzo proste, a przełączanie pomiędzy zasilaniem z sieci lub agregatu odbywa się poprzez przesunięcie jednej dźwigni.
Nasza firma sprzedaje także wyzwalacze wzrostowe, które służą do zdalnego załączania i wyłączania napięcia w instalacji. Można je wykorzystać w zakładach przemysłowych oraz w gospodarstwach rolnych, gdzie zdalna kontrola zasilania może być niezbędna. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym zostaną do Państwa wysłane w czasie nie dłuższym, niż 48 godzin od złożenia zamówienia. W razie wątpliwości w kwestii doboru osprzętu, bądź chęci uzyskania dokładniejszych danych, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami.

Pokaż cały opis

Sortuj według:
Wyświetl po produktów