Wczytuję dane...

Wyłączniki różnicowoprądowe

Wyłączniki różnicowoprądowe są niezbędnym elementem każdej rozdzielnicy sieci elektrycznej, zapewniającym bezpieczeństwo przepływu prądu i chroniącym sieć oraz jej użytkowników. Skutecznie eliminują ryzyko zarówno uszkodzeń czy pożarów, jak i porażenia prądem ludzi. W sprzedaży internetowej oferujemy wysokiej klasy wyłączniki produkcji renomowanej firmy Hager, jednego z liderów branży.

 Bezpieczne wyłączniki różnicowoprądowe Noark

Szeroka gama prezentowanych produktów pozwoli każdemu z naszych klientów wybrać wyłączniki jak najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb i do sieci elektrycznej instalowanej w domu lub budynku komercyjnym. Jedno- oraz trójfazowe wyłączniki mogą też być stosowane w rozdzielnicach podtynkowych umieszczanych w budynkach mieszkalnych. Są wyposażone w optyczny wskaźnik zadziałania, który umożliwia ich zamknięcie i otwarcie, a także działanie w przypadku wystąpienia prądu różnicowego, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo ludzi, chroniąc przed możliwością wystąpienia porażenia prądem.

Wyłączniki prądu różnicowego - skuteczna ochrona przed pożarem

Wśród produktów z kategorii wyłączniki różnicowoprądowe sklep internetowy Eltech-poznan.pl posiada szeroki wybór urządzeń o bardzo wysokim stopniu czułości określonej obsługiwanym prądem różnicowym 30 mA, idealnie nadających się do zainstalowania w miejscach szczególnie narażonych na zagrożenie wystąpienia pożaru wywołanego uszkodzeniem instalacji elektrycznej, w tym w pomieszczeniach takich jak kuchnie czy łazienki. Parametry techniczne prądu znamionowego urządzeń mieszczą się w przedziale 16 - 63A, zaś dopuszczalne napięcie znamionowe może wynosić 230, 240 lub 400V. Wszystkie prezentowane wyłączniki posiadają po 2 lub 4 bieguny oraz moduły, co daje im dużą wszechstronność zastosowań w układach sieci elektrycznej w budynku.

Sklep internetowy - atrakcyjne ceny i krótki termin realizacji

Wszystkie najwyższej jakości, bezpieczne wyłączniki prądu różnicowego są dostępne w naszym sklepie internetowym także w wygodnej sprzedaży wysyłkowej oraz atrakcyjnych cenach z niskimi kosztami wysyłki. Posiadają gwarancję na 24 miesiące, a realizacja każdego zamówienia odbywa się w bardzo krótkim terminie. Przy bieżącej dostępności magazynowej następuje zwykle w ciągu 48 godzin.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów