Wczytuję dane...

Kable teleinformatyczne

Kable teleinformatyczne wysokiej jakości.

W tej kategorii znajdziesz kable teleinformatyczne. Produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Sprawia to, że są funkcjonalne oraz wytrzymałe. Proces ich produkcji obejmuje wykorzystanie zaawansowanych technologii. Dzięki temu kable teleinformatyczne są solidnym produktem. 

Kable teleinformatyczne od sprawdzonych producentów.

Produkty dostępne w tej kategorii są wykonane przez najlepszych producentów. Kable i przewody zostały wykonane do pracy w sieciach teleinformatycznych. Dzięki nim można łatwo i szybko przenosić dane oraz sygnały z jednego miejsca do drugiego. W tej kategorii znajdziesz produkty od producentów takich jak, na przykład Zamel i Bitner. To sprawdzeni wytwórcy, których artykuły cieszą się uznaniem i są wybierane przez profesjonalistów i fachowców.

Duży wybór produktów. 

W kategorii obejmującej znajdziesz kable teleinformatyczne wysokiej jakości. Wśród produktów są, na przykład:

  • - kabel telekomunikacyjny YTKSY 1X2X5. Posiada: żyły miedziane, jednodrutowe, izolację żył z polwinitu, parową konstrukcję żył.
  • - wtyk modularny RJ-45 LX9131 8/8 8PIN CAT6. Jest odpowiedni do kabla płaskiego i okrągłego. Posiada: podłączenie samozacinające, 8 pól- 8 styków. Wykonano go z przezroczystego i trwałego plastiku. Styki miedziane bez domieszki innych surowców zapewniają doskonałe przewodzenie.
  • - kabel U UTP 4X2X24 AWG kat. 5e. Jest przeznaczony do pracy w sieciach komputerowych, w których wykorzystuje się pasmo częstotliwości do 200 MHz. Nadają się do transmisji danych, dźwięku i obrazu telewizyjnego o przepustowości binarnej do 1GB/s. 

Sprawdzona firma Eltech-Poz.

Dystrybutorem produktów dostępnych w kategorii kable teleinformatyczne jest firma Eltech-Poz. Jesteśmy sprawdzonym dealerem, z którego usług korzystają fachowcy, od 1999 roku. Posiadamy zróżnicowaną ofertę handlową. Znajdują się w niej zarówno kable i przewody, a także osprzęt elektryczny, rozdzielnice, oświetlenie i automatyka przemysłowa. Lata doświadczeń pozwalają nam na stałe podnoszenie jakości usług. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów