Wczytuję dane...

Puszki natynkowe

Puszka łączeniowa natynkowa

Jako firma posiadająca doświadczenie w branży zajmujemy się dystrybucją osprzętu instalacyjnego, mi.in. puszek natynkowych wszelakiego typu. W ofercie spotkać można puszki przeznaczone do różnorakich zastosowań w atrakcyjnych cenach. Bezpieczeństwo Pana/Pani rodziny jest dla nas najważniejsze. Podejmując się misji zaopatrywania Państwa w produkty do instalacji elektrycznych, dokładamy wszelkich starań, aby zarówno instalacja produktu, jak i jego użytkowanie nie było problematyczne.

Puszki natynkowe  - materiały wysokiej jakości

Jesteśmy firmą, która dba o dobro Klienta i oferuje produkty, które prawidłowo zamontowana gwarantują długą żywotność, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Wysokiej jakości materiały zapewniają szczelność, ochronę kabli przed czynnikami zewnętrznymi i uniemożliwiają ryzyko porażenia prądem.
Nie ma wątpliwości, że wystające ze ściany i zwisające kable nie budzą pozytywnych skojarzeń estetycznych, jak i nie zachęcają do korzystania z takiej instalacji. Prawidłowe połączenie przewodów oraz ich ukrycie ułatwiają puszki natynkowe, które w sprytny sposób maskują miejsca połączeń kabli.
W zależności od potrzeb nabyć można u nas puszki natynkowe o szczególnych właściwościach i elementach, których posiadanie da szansę na szybki montaż. W naszej ofercie są zatem puszki natynkowe puste oraz pełne, puszki z dławikami, ze złączkami oraz nieposiadające takich elementów.
Puszka natynkowa nie musi być akcentem szpecącym pomieszczenie. Konieczność wyprowadzenia kabli ze ściany świetnie zamaskuje puszka natynkowa w dopasowanym kształcie, rozmiarze czy kolorze do wyboru.
Proszę pamiętać, że jeden drobny element, wykonany z wątpliwej klasy starannością może przyczynić się do porażenia prądem, pożaru czy zwarcia. Są to sytuacje jak najbardziej niepożądane – nie warto więc ryzykować zdrowia i życia dla produktu, który nie spełnia norm. Każdy z naszych produktów posiada szczegółowy opis parametrów technicznych dotyczących wyglądu, jak i spełnianych norm oraz gwarancję jakości.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej oraz pod numerem telefonu. Rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości oraz zalecimy optymalne rozwiązania. Możemy pochwalić się uznaniem w branży i wachlarzem doświadczeń w jej zakresie dlatego zachęcamy do rozpatrzenia naszej oferty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów