Wczytuję dane...

Oprawy awaryjne

Oprawy awaryjne, które proponujemy w naszym sklepie to urządzenia produkowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa, w szczególności, jeżeli chodzi o budynki użyteczności publicznej.

Oprawy awaryjne - Prosta droga do wyjścia

Zapewnienie oświetlonej drogi podczas wyjścia  ewakuacyjnego to obowiązek zarządzających obiektami użyteczności publicznej.  Zakup jednej z opraw, jakie proponujemy w naszym sklepie pozwoli zapobiec panice podczas konieczności wdrożenia procedur ewakuacyjnych. Oprawy awaryjne pozwolą w prosty i bezpieczny sposób każdemu odnaleźć drogę do wyjścia bez narażania się na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Oświetlenie drogi ucieczki przy pomocy opraw awaryjnych podczas pojawiającego się zagrożenia może uratować niejedno życie oraz zapobiec wielu tragediom.

Oprawy awaryjne niezbędny element wyposażenia

Głównym miejscem przeznaczenia dla opraw awaryjnych są obiekty użyteczności publicznej jednak możliwość ich zastosowania jest znacznie szersza. Oprawy takie znajdą zastosowanie w każdym miejscu, gdzie przebywa większa liczba osób np. biurowce, czy zakłady pracy, hale sprzedażowe, produkcyjne.  Ten typ opraw sprawdza się także bardzo dobrze jako oświetlenie antypaniczne, które możemy znaleźć także pod inną nazwą: oświetlenie strefy otwartej. Ten typ światła ma na celu zmniejszenie prawdopodobieństwa  lub uniknięcie wystąpienia paniki. Jest to możliwe, dzięki odpowiedniemu doświetleniu drogi prowadzącej miejsca, które umożliwi opuszczenie budynku, w którym wystąpiło zagrożenie. To rozwiązanie znajduje swojej zastosowanie w obiektach, których powierzchnia jest większa niż 60m2 albo bez względu na powierzchnię w miejscach, gdzie istnieje szansa pojawienia się dużej ilości osób.

Pełny zestaw dla pełnej satysfakcji

W naszym sklepie proponujemy pełny zestaw umożliwiający  instalacje oświetlenia awaryjnego. Znajdą u nas Państwo układy zasilania oraz oprawy. Dostępne u nas oprawy awaryjne wyróżniają się uniwersalnością oraz estetyką- będą pasowały do każdego wnętrza, na co dzień nie rzucając się w oczy, jednak widoczne w momencie, kiedy jest to konieczne. Montaż proponowanych przez nas opraw awaryjnych jest możliwy w sposób podtynkowy albo natynkowy- wszystko w zgodzie z potrzebami naszych klientów. Nasze oprawy cecha się wysoką odpornością na wilgoć, przez co niestraszne im są wielkopowierzchniowe garaże, w których panuje znaczna wilgotność. Stopień szczelności na poziomie IP65 to naprawdę spore osiągnięcie zapewniające bardzo wysoką szczelność oprawy awaryjnej. Wysoka  jakość proponowanych  rozwiązań charakteryzuje się bardzo dużym obszarem świecenia, przez co nadaje się do naprawdę dużych pomieszczeń. Budowa oprawy ze względu na swoje niewielkie rozmiary nie narusza konstrukcji podstawowego oświetlenia. Nasze obudowy dają możliwość montażu dyfuzora, przez co możemy uzyskać oprawę oświetlenia awaryjnego, która jest dwustronna.

Proponowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają ich wysoka jakość. Zadbajmy o bezpieczeństwo nas i wszystkich dookoła montując oprawy awaryjne wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy na zakupy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów