Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: ZAMEL

SUPLA sterownik rolet przez Wi-F. SUPLA automatyka domowa

Nowoczesny, produkowany przez firmę SUPLA sterownik rolet przez wifi pozwoli na zdalne obsługiwanie rolet w domu. A wszystko to dzięki wykorzystaniu możliwości, jakie daje połączenie bezprzewodowej sieci internetowej.

Sterownik rolet przez wifi - najnowsza technologia

Oferujemy w sprzedaży wysyłkowej w naszym sklepie internetowym sterownik rolet typu SRW-01, gwarantujący najwyższą wygodę obsługi. Zapewnia ją wykorzystanie do tego celu połączenia wifi. Komunikacja radiowa odbywa się z zastosowaniem damowej aplikacji sterownika, możliwej do pobrania przez Google Play oraz App Store. Ponadto w procesie uczestniczą informacje przekazywane poprzez chmurę danych. Nowoczesna technologia pozwala zdalnie otwierać i zamykać rolety. Co więcej, każdy użytkownik może zaprogramować harmonogram ich podnoszenia i opuszczania o określonych godzinach w danych dniach tygodnia. Dzięki urządzeniu firmy SUPLA automatyka domowa staje się jeszcze łatwiejsza w obsłudze i znacznie ułatwia życie każdemu użytkownikowi.

Łatwy w obsłudze sterownik rolet przez wifi

Wysoki stopień zaawansowania technologicznego urządzenia sterującego nie utrudnia jego obsługi. Przeciwnie, sterownik pozwala na bardzo łatwe zarządzanie roletami i daje możliwość rezygnacji z konieczności używania dodatkowych urządzeń, takich jak kontrolery. Jednocześnie zapewnia użytkownikowi dostęp do wszystkich opcji sterowania bez przekierowywania połączenia bezprzewodowego. Również w trakcie zdalnego kontrolowania rolet nadal można korzystać z ich obsługi przy pomocy ręcznych przycisków roletowych.

SUPLA automatyka domowa - gwarancja jakości

Oferowany w naszym sklepie internetowym, stworzony przez firmę SUPLA sterownik rolet przez wifi charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami. Wszystkie w najbardziej pozytywnym stopniu wpływają na komfort użytkowania urządzenia. Sterownik współpracuje także z tradycyjnymi przyciskami monostabilnymi oraz ze standardowymi włącznikami światła bez podświetlenia. Posiada dwa wejścia, dwa kanały wyjściowe i znamionowe napięcie zasilania wynoszące 230 V AC. Odznacza się również niewielkim znamionowym poborem mocy, który wynosi 1,2 W. Sterownik, który prezentujemy posiada wymiary 47,5 x 47,5 x 23 mm, wagę 40 g oraz wysoką odporność termiczną. Sprawdza się w zakresie temperaturowym od -10 do +55 °C. W przypadku producenta sterownika, firmy SUPLA automatyka domowa odznacza się najwyższym poziomem jakości.

Sterownik rolet przez wifi w sprzedaży przez internet

Jesteśmy firmą, która działa na rynku produktów elektrotechnicznych już od dwóch dekad. W naszej handlowej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór dobrych jakościowo towarów z wielu branż przemysłu elektrotechnicznego. Korzystamy z akcesoriów stworzonych tylko przez renomowane firmy, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o ich jakość. Również zaawansowane technologicznie urządzenia automatyki domowej mamy w bardzo atrakcyjnych cenach i sprzedaży wysyłkowej. Dajemy gwarancję na prezentowany sterownik rolet przez okres 24 miesięcy, a złożone przez Państwa zamówienia realizujemy w maksymalnym czasie 48 godzin. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sterownik rolet SRW-01 pozwala na sterowanie roletami za pomocą przycisków roletowych. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi Wi-Fi urządzenie łączy się z chmurą i umożliwia zdalne sterowanie roletami. Użytkownik może sprawdzić położenie rolety. Możliwe jest też jej zdalne zamknięcie lub otworzenie. Dzięki zapisanym w chmurze harmonogramom możliwe jest automatyczne sterowanie roletą o okreslonej godzinie w wybranym dniu tygodnia.

CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU:

  • komunikacja radiowa WiFi 2.4GHz
  • komunikacja z chmurą
  • możliwość sterowania ręcznego roletami za pomocą przycisków roletowych
  • współpraca z napędami rolet 230 V AC
  • darmowa aplikacja do obsługi sterownika
  • brak konieczności stosowania dodatkowych elementów sterujących takich jak kontroler
  • bezprzewodowa komunikacja z punktem dostępowym Wi-Fi
  • zdalny dostęp do sterowania bez konieczności przekierowania połączenia