Wczytuję dane...

Kable antenowe

Kable antenowe wysokiej jakości.

Produkty w wybranej ofercie są specjalnie dostosowane do potrzeb najlepszych profesjonalistów. Doświadczenie naszej firmy Eltech- Poz sprawia, że zamawiając kable antenowe wybierają państwo produkty wysokiej jakości. Są łatwe w montażu, wytrzymałe i funkcjonalne. Usprawnią pracę oraz przesył danych i sygnałów w każdym miejscu, pracy lub domu.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W tej kategorii znajdą państwo kable antenowe. Są przeznaczone do wykonywania telewizyjnych instalacji antenowych, telewizji kablowej oraz satelitarnej. Od dobrej jakości produktów zależy, na przykład jakość systemów audio- video. Dlatego nasza firma zadbała o to, żeby kable antenowe były dostarczone przez najlepszych wytwórców. Wśród producentów znajdziesz marki takie jak Elpar i Bitner. Produkty dostępne w ofercie to, na przykład:

  • - kabel antenowy koncentryczny YWDXpek 75 1,0/4,8 w białym kolorze. Materiał powłoki zewnętrznej: spieniony polietylen (PE). Materiał żyły: miedź.
  • - przewód koncentryczny Bitsat 757 w czarnym kolorze. Materiał powłoki zewnętrznej: polwinit PVC. Materiał żyły: miedź.
  • - kabel TV-VIDEO w czarnym kolorze. Materiał powłoki zewnętrznej: poliwinit. Długość przewodu: 1,5 m. Typ kabla: połączeniowy.

Jak działają kable antenowe?

Kable są ważnym czynnikiem, który wpływa na prawidłowe i wydajne działanie anten. Główny przekaźnik jest zwykle podłączony do modemu lub routera właśnie za pomocą kabla antenowego. Istnieje wiele modeli przewodów. Przewodniki koncentryczne są zwykle zbudowane z elementów takich jak: rdzeń, dielektryka, ekran, oplotu oraz płaszczka zewnętrznego. Prawidłowe działanie kabla jest zależne o jakości wykorzystywanych materiałów podczas produkcji. Decydujące się na przewody z naszej firmy Eko- Poz unikniesz problemów związanych z wadliwym sprzętem i wykorzystasz pełen potencjał urządzeń. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów