Wczytuję dane...

Zasilacze i transformatory

Zasilacze

Nasza firma oferuje jedne z najlepszych zasilaczy na rynku. W naszej bogatej ofercie, dopasowanej do zapotrzebowań i oczekiwań klientów, znajduje się wiele rozmaitych zasilaczy, będących obowiązkowym elementem wielu układów elektrycznych i elektronicznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • - Zasilacze LED
  • - Zasilacze impulsowe regulowane
  • - Zasilacze impulsowe transformatowane
  • - Zasilacze awaryjne, na wypadek awarii instalacji elektrycznej w budynku lub przerwy w dostawie prądu
  • - Przetwornice napięcie

Posiadamy w sprzedaży zasilacze uznanych na rynku międzynarodowym marek, takich jak MEAN WELL lub SKOFF. Dzięki nim

Transformatory

W naszym szerokim wachlarzu urządzeń elektrotechnicznych znalazły się również transformatory. Używane są one do regulacji napięcia i natężenia prądu elektrycznego pomiędzy zwojami transformatora, wykorzystując zjawisko indukcji elektromagnetycznej. Nasze transformatory wykonane są z materiałów wysokiej klasy, będącymi odpowiedzią na wymagania klientów, przy zachowaniu atrakcyjnej dla nich ceny. Główne rodzaje transformatorów w naszej ofercie to:

  • Transformatory triodalne, stosowane głównie w układach elektronicznych i elektrycznych
  • Transformatory dzwonkowe, służące do zasilania obwodów 

Dobry transformator jest podstawą poprawnego działania całego układu. Posiadamy transformatory firmy KANLUX, wiodącej firmy na polskim rynku.

Dlaczego akurat nasza firma?

Zajmujemy się sprzedażą asortymentu z dziedziny elektrotechniki od 1999 roku, co czyni nas firmą doświadczoną w branży. Znamy się na aktualnych skłonnościach rynku i zapotrzebowaniach naszych klientów. Dzięki temu, że jesteśmy dostępni w internecie, można dokonać zakupów bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego. Zainteresowanych fizycznym zapoznaniem się z asortymentem naszego sklepu internetowego, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, ulokowanych w Szamotułach i Bytkowie. Nasz asortyment stale się powiększa, wraz z rozwojem technologii.

Naszym priorytetem jest klient, a nie zysk. Posiadamy sztab profesjonalistów, pełniących pieczę nad realizacją zamówień. Zapraszamy do kontaktu z nami, zależy nam na opiniach naszych kupujących, w celu stałego ulepszania naszych usług.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów